
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 5 mm |
| Width | 5 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 32 |
| Height | 800 µm |
| Packaging | Reel |
| Thickness | 0.75 mm |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Frequency | 400 MHz |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Max Supply Voltage | 3.45 V |
| Min Supply Voltage | 2.375 V |
| Ambient Temperature Range High | 85 °C |
| Operating Supply Current | 13.5 mA |
| Propagation Delay | 2.7 ns |
| Number of Inputs | 4 |
| Max Frequency | 400 MHz |
| Input | Crystal |
| Number of Outputs | 4 |
| Nominal Supply Current | 8.5 mA |
| Max Junction Temperature (Tj) | 125 °C |
| Max Duty Cycle | 55 % |
| PLL | No |
| Schedule B | 8542390000 |
| Ratio - Input:Output | 3:5 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
Stock: 93
Distributors
pcbx
Unit Price$2.17728
Ext.Price$2.17728
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.17728 | $2.17728 |
| 10 | $1.84099 | $18.40990 |
| 25 | $1.68195 | $42.04875 |
| 50 | $1.53664 | $76.83200 |
| 100 | $1.40388 | $140.38800 |
| 300 | $1.35401 | $406.20300 |
| 500 | $1.30591 | $652.95500 |
| 1000 | $1.26304 | $1263.04000 |
